Dlaczego korzystanie z dobrego serwisu aut francuskich jest takie ważne?

Otóż odpowiedź jest bardzo prosta, jeśli chcesz aby twoje auto zostało profesjonalnie naprawione wybierz się do dobrego serwisu.

Jest to bardzo prosta zależność, chcesz dobrej usługi to musisz wybrać dobrego mechanika czy też serwis. Korzystając z przeciętnego serwisu nie można też oczekiwać cudów, że tam zostanie wszystko naprawione czy też skorygowane w najlepszej jakości.

Co jeszcze skłania się ku naprawianiu samochodu w serwisie z dobrą renomą? Oczywiście przede wszystkim części z których korzystają. Są to przede wszystkim części oryginalne, nie są to zamienniki, które po prostu szybciej się zużywają i częściej psują. Szczególnie ważne jest to w przypadku aut francuskich czyli renault peugeot citroen z tego względu iż naprawa tych aut jest zazwyczaj droższa. Te marki są trudne do naprawy i po prostu nie każdy mechanik zna się na tyle aby należycie naprawić tą zawiłą mechanikę. Tak więc biorąc pod uwagę, że sam koszt naprawy, nie wliczając tutaj części jest wysoki nie warto jest używać tutaj zamienników, które mogą okazać się felerne i po jakimś czasie znowu trzeba będzie ją wymienić. Wtedy narażamy się na podwójne koszty.

Samochody Peugeot Renault czy Citroen wymagają profesjonalnej i fachowej obsługi. Jeśli nie wiesz co może się dziać z twoim samochodem, jeśli nie wiesz co należy wymienić lepiej wybrać się do fachowca, który będzie w stanie określić co należy wymienić. Jeśli zostaniesz wprowadzony w błąd przez niedoświadczonego mechanika i zostanie naprawione to co nie było konieczne będziesz wtedy narażony na dodatkowe koszty. Nie dosyć, że będziesz musiał zapłacić za wymianę i naprawę nie potrzebnych części to jeszcze konieczna będzie kolejna naprawa.

Co nam dają Oryginalne Części Zamienne?

Części oryginalna i nieoryginalna mogą na pierwszy rzut oka wyglądać tak samo. Nie oznacza to jednak ze są takie same.

Części nowe orginalne są bardziej dopasowanie, dokładnie i precyzyjnie wykonane według wzorca. Idealnie pasują do Państwa pojazdu dzięki temu są bardziej niezawodne i bezpieczne.

Części nieoryginalne mają zazwyczaj inną grubość, ciężar i są wykonane z niższej jakości materiałów. W efekcie są mniej wytrzymałe i bardziej awaryjne.

Części orginalne, lepiej dopasowane, pozwalają osiągąć orginalne osiągi auta.

citroen renault peugeot

Dalba Serwis

 • 071/796 70 75

 • 600 819 426

 • 602 761 404

 • pn - pt od 8 do 17
  co 2 sob od 8 do 13

 • ul. Robotnicza 40d
  ( Archimedes )
  53-608 Wrocław